Konsultacje marketingowe – wybierz konretne działanie

Home / Reklama online / Konsultacje marketingowe – wybierz konretne działanie
Konsultacje marketingowe – wybierz konretne działanie

Konsultacje marketingowe to świetny sposób, by szybko znaleźć rozwiązanie problemów z marketingiem i sprzedażą. Twoja firma utknęła w martwym punkcie? Już podczas pierwszego spotkania dowiesz się, jak to zmienić.

Konsultacja marketingowa – kiedy jest potrzebna?

Nie wahaj się skorzystać z konsultacji, jeśli tylko potrzebujesz wsparcia. Właściwe działania marketingowe, to prawdopodobnie właśnie to, czego brakuje Twojej firmie. Zastanawiasz się nad nazwą dla Twojej marki lub produktu? Pragniesz zobaczyć skaczące słupki sprzedaży? Dowiedzieć się dlaczego ruch na stronie rośnie, a obroty stoją w miejscu? Zaproponujemy zmiany w ofercie, które skutecznie wyprowadzą Twoją firmę.

Przygotowanie do konsultacji marketingowej

Jeszcze przed spotkaniem, dostaniesz do wypełnienia formularz, w którym możesz poruszyć wszystkie kwestie związane z problemami w Twoim biznesie. Im dokładniej je opiszesz i im więcej informacji podasz, tym szybciej będziemy mogli w efektywny sposób pomóc. Konsultacje marketingowe odbywają się po wysłaniu formularza i ustaleniu dogodnego terminu.

Następnie opłacenie faktury spowoduje automatyczne potwierdzenie terminu konsultacji marketingowych. Podczas spotkania telefonicznego lub online od razy przechodzimy do konkretnych działań marketingowych. Możesz liczyć na 60 minut bogatych jedynie w specjalistyczną wiedzę, bez lania wody.

Działania marketingowe

Po spotkaniu uzyskasz konkretny plan działania. Dowiesz się, jak wykorzystać content marketing w budowaniu wizerunku marki. Przedstawiamy tylko sprawdzone rozwiązania, bez eksperymentów i narażenia na dodatkowe koszty. Podpowiadamy, jak przebić konkurencję, jak zadbać o wysokie wyniki pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Wiemy, że w swojej firmie dbasz o najdrobniejszy szczegół – dlatego odpowiadamy na wszystkie pytania. Za konsultacje marketingowe odpowiada sam założyciel agencji Rikona, prawdziwy Kocur Marketingu. Dlatego konsultacje odbywają się tylko poprzez podanie konkretów i sposobów na rozwiązanie problemu.

Wykorzystaj konsultacje dla rozwoju Twojego biznesu

Prawidłowo prowadzony marketing wymaga doświadczenia, nie tylko zaistnienia w sieci. Z tego powodu na rikona.pl/usluga/konsultacje-marketingowe/  specjalizujemy się w wyborze najlepszej strategii dla każdej branży. Po wypełnieniu formularza uzyskasz rekomendacje co do najlepszej liczby konsultacji. Każda z nich przyniesie strategię rozwiązania danego problemu. Skorzystaj z możliwości uczestniczenia w konsultacji wielu osób, by cały Twój zespół mógł się rozwijać.