ICAN Business Advisor Program – co warto wiedzieć?

Home / Biznes i finanse / ICAN Business Advisor Program – co warto wiedzieć?
ICAN Business Advisor Program – co warto wiedzieć?

Szkolenia e-learningowe to świetne rozwiązanie umożliwiające naukę we własnym tempie. Warto zwrócić uwagę m.in. na ICAN Business Advisor Program, czyli platformę, która umożliwia rozwijanie kompetencji biznesowych. Jakie są korzyści korzystania z programu?

Każdy pracownik powinien wciąż rozwijać kompetencje, aby wzmacniać swoją pozycję na rynku pracy, a przy okazji zwiększać wartość rynkową swojej firmy. Dobrym rozwiązaniem są szkolenia e-learningowe, które pozwalają uczyć się w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Czym jest ICAN Business Advisor Program?

ICAN Business Advisor to platforma e-learningowa, która zapewnia nielimitowany dostęp do wiedzy z zakresu kompetencji biznesowych. Korzystając z oprogramowania, możemy zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu zawodowego i rozwijać kompetencje biznesowe we własnym tempie. Jako że z platformy możemy korzystać w dowolnym czasie, jest to dobry adres, ponieważ nie trzeba tracić czasu na dojazdy na szkolenia stacjonarne, a wiedzę można przyswajać we własnym tempie. W aplikacji znajduje się ponad 40 modułów szkoleniowych, które można realizować w dowolnej kolejności. Moduły rozwijają 3 obszary kompetencji – zarządzanie innymi, zarządzanie firmą i zarządzanie sobą. Znajduje się tu 6 kategorii tematycznych, czyli:

  • Biznes i finanse
  • Efektywność osobista
  • Komunikacja w biznesie
  • Marketing i sprzedaż
  • Zarządzanie i przywództwo
  • Zarządzanie strategiczne.

Wybrane moduły zapewniają dostęp do najnowszej, eksperckiej wiedzy, przekazywanej przez praktyków biznesu, polskich i światowych ekspertów. Znajdują się tu również interaktywne studia przypadków, plan wdrożenia kompetencji oraz ponad 400 filmów i animacji. Narzędzia biznesowe są gotowe do natychmiastowego użycia, a testy sprawdzające ułatwiają przyswajanie wiedzy na dany temat. Szkolenie kończy się uzyskaniem prestiżowego certyfikatu ICAN Institute. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania, sprawdź na stronie: https://www.ican.pl/elearning/szkolenia-online

Co zyskuje pracownik, korzystając z programu Advisor?

Advisor program niesie wiele korzyści dla pracowników. Pozwala on rozwijać praktyczne kompetencje miękkie i twarde z zakresu zarządzania sobą i innymi oraz zarządzania firmą. Zwiększa to szanse na rynku pracy. Jako że moduły można realizować w dowolnej kolejności, tworząc indywidualny plan działania, efektywnie przyswajamy wiedzę w najlepszym dla siebie czasie. Szkolenie kończy się uzyskaniem prestiżowego certyfikatu ICAN Institute, który potwierdza zdobyte umiejętności i pełni ważny punkt w CV. Warto więc umożliwić swoim pracownikom rozwijanie kwalifikacji, ponieważ zwiększa to atrakcyjność firmy w ich oczach, a dzięki kompetentnym pracownikom wzmacniamy pozycję rynkową firmy.